Aktuality

28. 5. 2014 - Nejpíš sem už asi nikdo nechodí (ani se nedivím, když poslední článek byl přidanej skoro před rokem), ale kdyby náhodou, tak začínám znova bloggerovat. Nebudu sem určitě dávat články každý den, ale tak třikrát do týdne snad ano :3 Začnu buďto ještě dnes, nebo zítra. Dylan.

středa 1. května 2013

Party Hadr

- Takže, nejdříve trochu seznámení. Jedná se o povídku, parodující různé postavy z knih, filmů, anime a tak dále.
- Nápad dostala kamarádka Cassie při hodině základů přírodních věd, teda aspoň myslím. 
- Podle názvu by jste si možná mohli tipnout, o co jde. No, prostě a jednoduše, o párty století. 

- Nejdříve trochu seznámení se všemi postavami:

- Mimochodem, aby jste pochopili, už nejsem Dylan, ale Aslan. A kamarádka vystupuje v povídce jako Aragorn.

Pořadatelé: Jack Sparrow a Davy Jones

Aslanovi /moji/ hosté:

Faun Tumnus (Narnie)

Petr Vznešený (Narnie)

Sweeney Todd (Sweeney Todd)

Karlík (Karlík a továrna na čokoládu)

Willy Wonka (také Karlík a...)

Spider-Man

Barbossa (Piráti z Karibiku)

Bellatrix Lestrange (Harry Potter)

Snape (také Harry Potter)

Katherine (The Vampire Diaries)

Kocour v botách (Shrek)

Cat-Woman

Todd Hewitt (Trilogie Chaos)

Katniss Everdeen (Hunger Games)

Selene (Underworld

Projekt Alice (Resident Evil)


Aragornovi /kamarádčini/ hosté

Legolas (Pán prstenů)

Gimli (též)

Šmajdalf, Gandalfův bratr (přinese houbičky) (též Pán prstenů)

Damon (The Vampire Diaries)

Darth Vader (Star Wars)

Klaus (The Vampire Diaries, Originals)

Chris Halliwell (Charmed)

Kloboučník (Alenka v Říši divů)

Lara Croft

Clark Kent (Smallville)

Shrek

Loki

Sasuke (Naruto)


VEČEREM VÁS BUDOU PROVÁZET DJ MC Kraken & DJ MC ŠMAK
Slunce bylo ještě docela vysoko nad obzorem, ale kapitán Jack Sparrow již nervózně přecházel po palubě Černé Perly a kontroloval zásoby chlastu a hulení. Davy Jones už byl pod parou a zpíval si ve své kajutě song od Petra Pana (Já věřím na víly, a jo, a jo!) a veškerou práci nechal na Jackovi.
     
     Konečně byl Sparrow uklidněn - do přístavu připlouval DJ s uměleckým jménem MC KRAKEN. Hudba tedy byla připravena, a už jen počkat na kaliče, kteří měli dorazit po západu slunce.
     
     Konečně se začali scházet. Jako první samozřejmě dorazili Aragorn s Aslanem. Aslan vypadal lehce zhulený a motal se vedle Aragorna. Za nimi šel ještě někdo, koho Sparrow nepoznával. Ten muž se představil jako Sweeney Todd, ďábelský holič z Fleet Street. Nesl plnou krabici pirožků. "Sorry za zdržení, ale Aslan se po cestě zakecal se Zvířetem. Však víte, zase se s Kráskou našli," povídá Sweeney.
     
     "Výborně, Aslane. Jsem rád, že jste dorazili." 
     
     Jack uvedl své hosty na palubu, Aslana raději hned posadil a poprosil Sweeneyho, aby dal pirožky k ostatnímu občerstvení. Aragorn se samozřejmě hned hlásil o pivko a hned jej dostal. Jackie zpozoroval další hosty a hned je šel doprovodit na loď - byla to zbylá delegace z Narnie - Petr Vznešený a s ním faun Tumnus, který měl na růžcích zavěšen Havana Věnec a s sebou táhl hromadu domácí slivovice, kterou destiluje rodina Bobrů.
    
     Bobrovi byli tímto v Narnii vyhlášení. Když se všichni usadili a začali si povídat, Sparrow se procházel po palub, když tu najednou slyší: "Vy jste Jack? Jack Sparrow?" Jack se ohlédne  přes palubu a vidí malého chlapce, tak ve věku 12ti let. "Ano. Ty jsi kdo?"
     
     "Já jsem Karlík. Karlík Buckett. A přišel jsem na párty."
     
     "Kiddo, vždyť ti je tak deset, ne? Tohle je pouze pro zvané a dospělé."
     
     "To je v pohodě, Jacku. Pozval jsem ho já," ozve se za Jackovými zády Aslan.
     
     "No to potěš Cassie," protočil Sparrow oči mysle na jeho bohyni. Zkouřený Aslan zve na jeho krutopřísnou kalbu děti?! Co přijde později si raději nechtěl připouštět a proto si přihnul ze své všudypřítomné placatky rumu a pustil Karlíka na palubu a ten se hned hnal k Aslanovi a začal s ním velmi živě debatovat o čokoládě s rumem. "Tak kde to vázne?" ozval se sebevědomým hlasem nově příchozí - Damon Salvatore a bez ptaní se nakvartýroval na loď, "A kde jsou baby?" Aragorn se zasmál a jal se s ním hned pozdravit a informovat ho o tom, že ženský brzo dorazí. Jack to nekomentoval a dopil svůj rum.
     
     Hned po Damonovi dorazila Selene s větou: "Vy sráči, kde je kurva ta kalba? Letěla jsem sem až z Ruska, víte, co to je, letět přes půlku světa až do Karibiku? Tak jedem na to."
     
     Jack s Davym pouze protočili oči a vydali se do podpalubí. "Aslane, ty můj kunďáku, dlouho jsem tě neviděla," ozval se hlas Smrtijedky Bellatrix Lestrangeové, která se právě uráčila přijít na loď. Po jejím boku přicházel Severus Snape s Gimlim a Legolasem. Vypadalo to, že si všichni velice rozuměli, až na to, že každý byl z úplně jiného těsta. "Vypadá to, že jsme připraveni, nemám-li pravdu?" zeptal se Aslan.
     
     "Ale ne, můj drahý, ještě zdaleka to není vše," odpověděl mu lehce opilý Aragorn. 

     Větu téměř nestihl dokončit, protože všichni upřeli oči na břeh. Stál tam Darth Varden, který v ruce dřímal svůj světelný meč. Nic neříkal a přišel na palubu, všichni se mu vyhýbali a on zamířil k baru, kde barmana dělal dnes Schnappi maličký krokodýl (potřeboval totiž brigádu) a objednal si půllitru absinthu.


- Další část přidám nejspíše zítra nebo pozítří.

Žádné komentáře:

Okomentovat