Aktuality

28. 5. 2014 - Nejpíš sem už asi nikdo nechodí (ani se nedivím, když poslední článek byl přidanej skoro před rokem), ale kdyby náhodou, tak začínám znova bloggerovat. Nebudu sem určitě dávat články každý den, ale tak třikrát do týdne snad ano :3 Začnu buďto ještě dnes, nebo zítra. Dylan.

úterý 5. února 2013

Vampire Academy: Blood Sisters

- Takže, my zapálení fanoušci VA už určitě všichni víme, že konečně bylo oznámeno, kdo bude hrát hlavní trojku, kdo bude režírovat a tak dále. Nejnovější zpráva je, že film by měl být dokončen koncem příštího roku. 

- Do role Rose Hathawayové byla obsazena Zoey Deutch, kterou někteří /dobře, myslím, že jsem jedinej/ známe ze seriálu Ringer, který je jen tak mimochodem pořád můj nejoblíbenější, kde Zoey podala obravdu luxusní výkon. Podle mě se do role Rose strašně moc, i když je pravda, že jsem si Rose jako Zoey nikdy nepředstavoval. 

- Do role Lissy Dragomirové byla pak obsazena Lucy Fry, kterou zase můžeme znát ze seriálu H2O, stačí přidat vodu. Dobře, jsem tu zase jedinej? H20 je luxusní!!!! A ta se mi naopak do role Lissy moc nehodí, ale uvidíme, jak si s ní pak poradí.

- A nakonec, do role DIMITRIJE BELIKOVA /tipněte si, proč to píšu velkým písmem. Ano, fanynky čekají. :D/ byl obsazen Danila Kozlovskij, s kterým jsem viděl pouze jeden film, a to Zpátky na frontě. A řeknu na to na rovinu, ANO! LEPŠÍHO DIMKU VYBRAT NEMOHLI!!! 

- A režírovat bude Mark Waters, a to je přesně to, čeho se obávám. Myslím si, že on to nezvládne. Nezvládne převést na filmové plátno takovou pecku. To je prostě můj názor. Uvidím, až film bude.

- Nic jiného zatím známo není, mělo by se začít natáčet v létě. Postupně budu článek updatovat.

- A nakonec přidávám hlavní trojku: 

- A co vy? Těšíte se na film stejně jako já a máte z toho obavy, nebo se těšíte a vůbec vás nezajímá jak ten film dopadne? Podělte se se svými názory v komentářích. ;)
4 komentáře:

 1. Já se na film těším hodně a nemyslím si, že filmaři film zkazí. Věřím režisérovi:) Jenom nevím, jak teda budou točit 6 dílů. Až začnou natáčet poslední díl, bude hercům už přes třicet a to nikdo neuvěří, že mají být náctiletí.
  Co se týká obsazení, tak s Rose a Dimkou jsem fakt spokojená. Nemohli vybrat líp. Z té Lissy už tak nadšená nejsem, ale snad to nějak půjde:)

  OdpovědětVymazat
 2. Já toho režiséra rád nemám, ale je to čistě jenom můj názor. Uvidíme, jak to dopadne. ;)

  OdpovědětVymazat
 3. Hjuuj uža sa nemôžem dočkať :) Predstaviteľka Lisy sa mi ktovieako nepýči,a le hádam si zvyknem na ňu :)

  OdpovědětVymazat
 4. druhej díl ... nemůžu se dočka a jsem spokojena jak s obsazením tak s režisérem :)

  OdpovědětVymazat