Aktuality

28. 5. 2014 - Nejpíš sem už asi nikdo nechodí (ani se nedivím, když poslední článek byl přidanej skoro před rokem), ale kdyby náhodou, tak začínám znova bloggerovat. Nebudu sem určitě dávat články každý den, ale tak třikrát do týdne snad ano :3 Začnu buďto ještě dnes, nebo zítra. Dylan.

úterý 5. února 2013

Filmová podoba týdne #9


- pondělní meme, ve kterém uveřejníme filmovou či seriálovou podobu knih. 
- k tomu přidáte: název filmu, režisér filmu, název knihy, autor knihy, děj filmu, trailer a svůj názor. 

-Meme by Niklaus


Název filmu: Charlieho malá tajemství 
Režisér filmu: Stephen Chbosky
Název knihy: Ten, kdo stojí v koutě
Autor knihy: Stephen Chbosky

Děj filmu: Charlie (Logan Lerman) je plachý a neoblíbený teenager, který popisuje svůj život v sérii anonymních dopisů, a ty poté posílá lidem, které vůbec nezná. Zkoumá složitou dobu dospívání, včetně introverze, sexuality, homosexuality, drog i zneužívání. První dopis Charlie posílá v době před svým nástupem na střední školu. Tam se seznamuje s novými přáteli, Sam a jejím nevlastním bratrem Patrickem. Najde si první přítelkyni, ale tajně je už od první chvíle zamilovaný do zelenooké Sam. Celý příběh se odehrává v Pittsburghu v letech 1991 - 1992.


Můj názor: Takže... Myslím si, že se z The Perks of Being a Wallflower stává moje závislost, koukám na to třikrát do týdne. 
     Když jsem se doslechl, že to bude film, řekl jsem si "Aha. Tak to je v háji." Protože to všichni známe. 
      Trošku mě zaráží ty český názvy. 'Ten, kdo stojí v koutě' by ještě šlo, protože wallflower se v America používá právě pro ty, co "stojí v koutě." Ale 'Charlieho malá tajemství'? No away. 
     Pořád si přehrávám jednu určitou scénu, ale nebudu vám spoilerovat. Vy, co už jste film viděli, myslím tu scénu, když je Charlie venku s Patrickem a povídají si. No, všichni víme, moje vůbec nejoblíbenější scéna. 
     A Logan?? Potřebuje snad nějaký komentář?? Ne.! A stejně ani tak Emma Watson. Těm to sakra slušelo. 
Žádné komentáře:

Okomentovat