Aktuality

28. 5. 2014 - Nejpíš sem už asi nikdo nechodí (ani se nedivím, když poslední článek byl přidanej skoro před rokem), ale kdyby náhodou, tak začínám znova bloggerovat. Nebudu sem určitě dávat články každý den, ale tak třikrát do týdne snad ano :3 Začnu buďto ještě dnes, nebo zítra. Dylan.

úterý 15. ledna 2013

Nejočekávanější filmy roku 2013 #4

Režie: Shane Black
Český název: Iron Man 3
Původní název: Iron Man 3
Žánr: akční, sci-fi
Země: USA/Čína
Hrají: Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow, Ben Kingsley,...

Premiéra v ČR: 2. 5. 2013
Premiéra v USA: 3. 5. 2013

Popis: Ve filmu společnosti Marvel Studios Iron Man 3 je svérázný, ale geniální průmyslník Tony Stark / Iron Man nucen čelit nepříteli, jehož dosah nezná hranic. Když je rukou nepřítele připraven o vše, čeho si v životě cení, vydá se Stark na pouť s cílem nalézt toho, kdo je za jeho utrpení zodpovědný. Na každém jejím kroku bude nucen prokázat své odhodlání a sílu vůle. Zahnán do kouta bude nucen přežít pouze prostřednictvím svých vynálezům a při ochraně svých nejbližších se bude moci spolehnout jen na svou geniální mysl a své instinkty. Při své odvetě současně objevuje odpověď na otázku, která ho ve skrytu duše dlouho sužovala: je on sám pouhou součástí svého obleku, nebo je oblek pouze součástí jeho samého?

Proč se těším zrovna na tento film: Protože mám rád Iron Mana asi nejvíc z Marvelu, teda až po Spider-Manovi, ale ten spadá do Sony Pictures. A bude tam hrát Ben Kingsley, největší pecka trojky.Režie: Fede Alvarez
Český název: Lesní duch
Původní název: The Evil Dead
Žánr: horor
Země: USA
Hrají: Shiloh Fernandez, Jane Levy, Jessica Lucas,...
Premiéra v ČR: 9. 5. 2013
Premiéra v USA: 12. 4. 2013

Popis: V dlouho očekávaném remaku hororové klasiky Lesní duch se nám představí pětice přátel, kteří přijeli do matčiny chaty jedné z dívek. Když objeví Knihu mrtvých, nevědomky probudí spící démony, kteří žijí v nedalekém lese. Pětice přátel musí sebrat všechny své síly, aby přežili a vrátili se domů.

Proč se těším zrovna na tento film: Protože miluju původní verzi. Fajn, fajn, je to remake, známe to. Ale prostě vidim, že tohle bude hodnocený jako naprostej odpad, anebo to bude jedno z nejvyšších hodnocených filmů světa. Takovýhle krvák tu už dlouho nebyl.
Režie: Don Scanlon
Český název: Univerzita pro příšerky
Původní název: Monsters University
Žánr: animovaný, komedie
Země: USA
Hrají: John Goodman, Billy Crystal, Frank Oz,...
Premiéra v ČR: 20. 6. 2013
Premiéra v USA: 21. 6. 2013

Popis: Mike Wazowski a James Sullivan jsou nerozlučnou dvojkou, ale nebylo tomu vždy tak. Ještě než se tyto dvě monstra stali nerozlučnými kamarády, nemohli se vystát. Ve filmu se dozvíme, jak Mike a Sully překonali svoje rozdíly a stali se nejlepšími přáteli.

Proč se těším zrovna na tento film: Protože miluju jedničku a je to jeden z mých nejoblíbenějších animáků všech dob. A když jsem se dozvěděl, že to bude prequel, tak jsem doslova skákal radostí. No, i když je pravda, že dvojky nejsou moc povedené, myslím si, že právě tento film bude ta výjimka.

  Žádné komentáře:

Okomentovat