Aktuality

28. 5. 2014 - Nejpíš sem už asi nikdo nechodí (ani se nedivím, když poslední článek byl přidanej skoro před rokem), ale kdyby náhodou, tak začínám znova bloggerovat. Nebudu sem určitě dávat články každý den, ale tak třikrát do týdne snad ano :3 Začnu buďto ještě dnes, nebo zítra. Dylan.

středa 5. prosince 2012

Nejočekávanější filmy roku 2013 #2

Režie: Andrew Stanton, Lee Unkrich
Český název: Hledá se Nemo 3D
Původní název: Finding Nemo 3D
Žánr: animovaný, dobrodružný, komedie, rodinný
Hrají: Albert Brooks, Ellen DeGeneres, Willem Dagoe, Geoffrey Rush,...
Premiéra v ČR: 14.2.2013
Premiéra v USA: 14.9.2012

Popis: V pestrobarevných a teplých vodách Velké útesové bariéry žije ve svém bezpečném a odlehlém příbytku ze sasanek Marlin a jeho jediný syn Nemo. Marlin se s obavami ze všech nepředvídatelných nebezpečí, které hlubiny oceánu skýtají, snaží svého syna před nástrahami okolí ochránit. Nemo je však, stejně jako všechny malé rybky, velmi zvídavý a chce tajemný útes prozkoumat. Když je pak nečekaně unesen daleko od domova a skončí v akváriu, kterým si vyzdobil ordinaci laciný zubař, ocitne se Marlin nečekaně v roli hrdiny na cestě k záchraně svého syna.

Proč se těším zrovna na tento film: Protože bude ve 3D, chápete? Nikdy jsem si nemyslel, že se dočkám toho dne, kdy bude Nemo ve formátu 3D. Tenhle film naprosto miluju a považuju ho za ten typ filmu, který musí každý člověk alespoň jednou za život vidět.

Režie: Tommy Wirkola
Český název: Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic
Původní název: Hansel&Gretel: Witch Hunters
Žánr: akční, horor, komedie
Hrají: Gemma Arterton, Jeremy Renner, Peter Stormare, Derek Mears,...
Premiéra v ČR: 28.2.2013
Premiéra v USA: 25.1.2013

Popis: S Jeníčkem a Mařenkou (Jeremy Renner a Gemma Arterton) se setkáváme 15 let po jejich incidentu s perníkovou chaloupkou. Mezitím se z nich ale stali chladnokrevní zabijáci, jejichž prací je chytání a zabíjení čarodějnic.

Proč se těším zrovna na tento film: Někteří z vás, kteří sledují můj blog alespoň od ledna, si možná všimli, že tento film jsem zde na blogu uveřejňoval už právě před rokem, v lednu. Film měl už být někdy letos, ale kvůli problémům studia nebo co já vím, byl film posunut. Na únor 2013. Hrozně se těším, protože jsem zvědavý, jak to bude celé vypadat. A hlavně to vypadá skvěle i ve 3D.

Režie: Sam Raimi
Český název: Mocný vládce Oz
Původní název: Oz: The Great and Powerful
Žánr: fantasy
Hrají: James Franco, Rachel Weisz. Mila Kunis, Bruce Cambell,...
Premiéra v ČR: 7.3.2013
Premiéra v USA: 8.3.2013

Popis: Fantastické dobrodružství „Oz The Great and Powerful“ od společnosti Walt Disney Pictures v režii Sama Raimiho ztvárňuje nejmilovanější postavu – Čaroděje ze země Oz od L. Franka Bauma. Když se Oscar Diggs (James Franco), druhořadý cirkusový kouzelník s pochybnou morálkou, dostane z prašného Kansasu do životem pulsující Země Oz, myslí si, že vyhrál v loterii – sláva a bohatství jsou jeho – dokud nepotká tři čarodějky - Theodoru (Mila Kunis), Evanoru (Rachel Weisz) a Glindu (Michelle Williams). Ty si nemyslí, že on je tím věhlasným čarodějem, kterého všichni očekávají. Oscar, který se nechtěně zaplete do velikých problémů, kterým čelí Země Oz a její obyvatelé, musí přijít na to, kdo je dobrý a kdo zlý předtím než bude příliš pozdě. Oscar, který použije své magické umění iluze, vynalézavost – a dokonce i trochu kouzel – se nezmění jen ve věhlasného a mocného Čaroděje ze Země Oz, ale také v lepšího člověka.

Proč se těším zrovna na tento film: Protože všichni moc dobře víme, jak miluji pohádky. Uvidíme, jak si s tímto filmem poradí studio Walt Disney. Akorát s dvěma věcmi nesouhlasím. S výběrem režiséra Sama Raimiho a hlavního představitele Jamese Franca. To jsou pro mě naprosto dva odpudivé lidi. James neumí hrát a Sam Raimi kromě Spider-Mana neumí režírovat. Ale nechci předbíhat, uvidíme, jak to celé dopadne.


1 komentář:

  1. Super:), už se těšim na rok 2013:). Zuzi

    OdpovědětVymazat