Aktuality

28. 5. 2014 - Nejpíš sem už asi nikdo nechodí (ani se nedivím, když poslední článek byl přidanej skoro před rokem), ale kdyby náhodou, tak začínám znova bloggerovat. Nebudu sem určitě dávat články každý den, ale tak třikrát do týdne snad ano :3 Začnu buďto ještě dnes, nebo zítra. Dylan.

čtvrtek 19. dubna 2012

Recenze - Andělé noci

Autor: Lili St. Crow
Originální název: Strange Angels
Český název: Andělé noci
Nakladatelství: BB/Art
Počet stran: 271


Anotace: Skutečný svět je plný hrůz. Jen se zeptejte šestnáctileté osiřelé holky Dru Andersonové, drsňačky, která sama sejmula slušnou porci padouchů. Je ozbrojená, nebezpečná a připravená nejdřív zabíjet a teprve pak se ptát. Takže jí chvíli potrvá, než přijde na to, komu může důvěřovat…

Dru Andersonová je „divná“, kam až její paměť sahá. Cestuje s otcem od města k městu a loví strašidelné noční potvory. Je to zvláštní život, ale dobrý – dokud všechno nevybouchne v ledovém, zchátralém městě v Dakotě, když se jí kuchyňskými dveřmi vláme do domu hladový zombie. Osamocená a k smrti vyděšená Dru se ocitne v pasti, a bude potřebovat veškerý svůj důvtip a zkušenosti získané při tréninku, aby vyvázla živá. Příšery se rozhodly oplatit svým pronásledovatelům stejnou mincí, a tentokrát je na pořadu dne Dru. Šance na přežití? Mizivá až žádná. Pokud nevydrží do svítání, je po všem…


Můj názor (neobsahuje spoilery): Jestli bych tuhle recenzi měl shrnout do jednoho slova, řekl bych 'OMG'. Teoreticky je to jsou tři slova, ale tak co už. No, asi jste pochopili, že mě to moc nezaujalo (i přes všechny dobré ohlasy a podobně), což je divný, protože jsem se na to příšerně těšil. Nevím, čím to bylo....Ale jedno je jisté...Team Graves. Christophea nesnáším. 
     Samo o sobě to mělo dobrý příběh, i postavy (samozřejmě kromě Christophea) mi sedli, ale samotná knížka mě moc nezaujala. 
¨    Nevím, co k tomu dál napsat...2 hvězdičky a na další díly se nechystám. 


2 komentáře:

  1. Moc se mi líbí ta obálka.. a celkově ohlasy nejsou špatný.. ale tak když říkáš, že nic moc, asi dám přednost při čtením jiným knihám ;)

    OdpovědětVymazat
  2. Klidně si to přečti...:)) Mě to nebavilo...I přes všechny ohlasy no..

    OdpovědětVymazat