Aktuality

28. 5. 2014 - Nejpíš sem už asi nikdo nechodí (ani se nedivím, když poslední článek byl přidanej skoro před rokem), ale kdyby náhodou, tak začínám znova bloggerovat. Nebudu sem určitě dávat články každý den, ale tak třikrát do týdne snad ano :3 Začnu buďto ještě dnes, nebo zítra. Dylan.

sobota 3. března 2012

Nejočekávanější filmy roku 2012 #5

Režie: Josh Trank
Český název: Kronika
Původní název: Chronicle
Hrají: Alex Russell, Michael Jordan, Dane DeHaan, Michael Kelly
Motto: Not all heroes are super
Premiéra v ČR: 2.2.2012
Premiéra v USA: 3.2.2012

Popis: Čeho byste byli schopni, kdybyste získali nadpřirozené schopnosti? Použili byste je ve jménu dobra a pomáhali světu, nebo byste se přiklonili na stranu zla? Toto dilema řeší i tři kamarádi ze střední školy, kterým jejich náhle nabyté nadpřirozené schopnosti přerostou přes hlavu. Charismatický a populární hezoun Steve, třídní vědátor Matt a v kolektivu nepříliš oblíbený Andrew jsou kamarádi ze střední školy. Tito obyčejní sedmnáctiletí kluci se v ničem zásadním neliší od ostatních teenagerů až do chvíle, kdy shodou okolností v lese naleznou záhadnou substanci a tím získají nadpřirozené schopnosti. Díky nim mohou dělat věci, o kterých se jim předtím ani nesnilo. Své schopnosti ale neumí rozumně využít a slouží jim pouze jako nástroj pro zábavu a krácení dlouhé chvíle, a tak svou nadlidskou sílu testují sami na sobě a na lidech ve svém okolí. Svědky jejich nadpřirozených schopností můžeme být díky Andrewově kameře, která původně měla sloužit pro záznam týraní jeho opileckého otce. Postupem času se ovšem životy hlavních hrdinů začínají zamotávat, nadpřirozené schopnosti přestávají zvládat a probouzí se v nich temnější stránky jejich osobnosti. Jejich žerty už nejsou zábavné, ale spíš nebezpečné. A teprve když začnou hazardovat i s lidskými životy, začínají si naplno uvědomovat, že si se svou silou nemohou tak snadno zahrávat.

Když jsem byl na Underworldu: Probuzení a viděl jsem trailer na Kroniku, hrozně mě zaujala (nadpřirozeno- to je moje) a já se těším, až Kroniku uvidím. Jo, a ještě, soundtrack je od Jessie J, takže další důvod proč se na to kouknout.

Režie: Joss Whedom
Český název: The Avengers: Mstitelé
Původní název: The Avengers
Hrají: Robert Downey Jr., Jeremy Renner, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson,...
Motto: (není známo)
Premiéra v ČR: 3.5.2012
Premiéra v USA: 4.5.2012

Popis: Marvel Studio uvádí „Marvelovské mstitele“ – super hrdinský tým všech dob, který přestaví ikonické super hrdiny – Iron Mana, Neuvěřitelného Hulka, Thora, Captaina America, Hawkeye a Black Widow. Když se objeví nečekaný nepřítel, který ohrožuje světovou bezpečnost a bezpečí, Nick Fury, ředitel mezinárodní mírové agentury známé také jako S.H.I.E.L.D., zjistí, že potřebuje tým, aby odvrátil světovou katastrofu. Začíná provádět nábor po celém světě.

Ehm...Superhrdinové..Netřeba komentu. Akorát mi tu chybí Spider-Man, protože pokud se nepletu, ten je taky od Marvel Comics, ne?


6 komentářů:

 1. Máš pravdu...Spiderman je od Marvelu. A ja som si vždy myslela, že patrí aj ku Avengers. Ale každopádne sa na ten film teším už asi 2 roky...takže si ho určite nenechám ujsť. A že nechali réžiu Jossovi Weedonovi je asi ten najlepší ťah aký mohli urobiť.

  OdpovědětVymazat
 2. Tak o režiséry se moc nestarám...:D Trošku mě štve, že tam Spider-Man nebude...Takovej můj nejobíbenější od MArvelu prostě..:D :)

  OdpovědětVymazat
 3. Ja ho mám tiež rada...ale asi je to narovnako s Ironmanom.
  S tým režisérom...Joss vytvoril Buffy, Angela, Dollhouse, Firefly, Doctora Horribla...dosť kvalitné projekty...takže predpokladám, že aj toto bude pecka. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Buffy jsem sledoval...Firefly taky...Tak už ted vím, že to bude super :)

  OdpovědětVymazat
 5. Ta Kronika vypadá zajímavě. :)

  OdpovědětVymazat
 6. Jop, vypadá. Nemůžu se dočkat až se na ní podívám. :)

  OdpovědětVymazat