Aktuality

28. 5. 2014 - Nejpíš sem už asi nikdo nechodí (ani se nedivím, když poslední článek byl přidanej skoro před rokem), ale kdyby náhodou, tak začínám znova bloggerovat. Nebudu sem určitě dávat články každý den, ale tak třikrát do týdne snad ano :3 Začnu buďto ještě dnes, nebo zítra. Dylan.

středa 1. února 2012

Waiting On Wednesday #2


- zveřejni knihu, kterou si chceš přečíst.


Meme by Breaking The Spine


Autor: Christopher Paolini
Název: Inheritance
Anotace: 
Není tomu tak dávno, co byl Dračí jezdec Eragon obyčejným chudým farmářským chlapcem a jeho dračice Safira pouhým modrým kamenem v lese. Nyní právě na nich závisí osud celé civilizace.  Dlouhé měsíce výcviku a bojů přinesly mnohá vítězství a naději, ale také srdcervoucí ztrátu. A ta nejtěžší bitva je přitom teprve čeká: musí se postavit samotnému Galbatorixovi. Aby zvítězili, budou muset být skutečně silní a odvážní. Pokud to nedokážou oni, neporazí Galbatorixe nikdo. Druhá šance neexistuje.  Jezdec a jeho drak došli dál, než se odvážil kdokoli jiný. Ale podaří se jim porazit samotného krále zla a obnovit v Alagaësii spravedlnost? A pokud ano, co budou muset obětovat?


Dobře, už jsem jí četl. Ale v angličtině. V každém díle Češi vynechali spoustu slov, takže jsem zvědavý jak to bude vypadat teď. Navíc, Odkaz Dračích jezdců spolu s Deltorou to jediné, co se mi o dracích líbilo.

Žádné komentáře:

Okomentovat