Aktuality

28. 5. 2014 - Nejpíš sem už asi nikdo nechodí (ani se nedivím, když poslední článek byl přidanej skoro před rokem), ale kdyby náhodou, tak začínám znova bloggerovat. Nebudu sem určitě dávat články každý den, ale tak třikrát do týdne snad ano :3 Začnu buďto ještě dnes, nebo zítra. Dylan.

pondělí 27. února 2012

Filmová podoba týdne #4


- pondělní meme, ve kterém uveřejníme filmovou či seriálovou podobu knih.
- k tomu přidáte: název filmu, režisér filmu, název knihy, autor knihy, děj filmu, trailer a můj názor.


Meme by Niklaus
Název seriálu: Pretty Little Liars
Režisér seriálu: Liz Friedlander
Název knihy: Pretty Little Liars
Autor knihy: Sarah Shepard


Děj seriálu: Příběh z městečka Rosewood, popisuje životní osudy mladých dívek, které přišli o svoji největší kamarádku, která nejprve tragicky zmizela a následně bylo nalezeno její mrtvé tělo. V současnosti se v Americe vysílá již druhá série. Samozřejmě je možné se na internetu dopátrat jednotlivých dílů, které ještě nechodí v televizi u nás. Bez problémů najdete i titulky k jednotlivým dílům.Hlavní herečky jsou Lucy Hale, Ashley Benson, Shay Mitchell, Sasha Pieterse a Troian Bellisario. V seriálu ztvárňují role ve stejném pořadí, tedy Aria Montgomery, Hanna Martin, Emily Fields, Alison Di Laurentis a Spencer Hastings. 
    Celý seriál je natočen podle knižní předlohy Sary Shepard. Hodnocení diváků se vyšplhalo těsně pod 80 procent, díky tomu můžeme hovořit, že je před námi s největší pravděpodobností další úspěšný seriál. Nejlepší však bude, když si každý z nás na vlastní kůži okusí, jak to ve skutečnosti je.Předem je důležité říci, že seriál asi nebude bavit střední a starší generace, které se již na problémy, do nichž se dívky dostanou dívají jinýma očima. Přesto se však mohou vyskytnou i výjimky, které potvrzují pravidlo. Proto neváhejte a nechte se unést zajímavým příběhem.
Můj názor: Na Pretty Little Liars ještě nekoukám (začínám 27.2.2012),ale rozhodl jsem se ho sem už zařadit teď. Říká se, že je to spíš seriál pro holky. Proč na to teda budu koukat já? Protože tam hraje Lucy Hale. A já jí naprosto miluju. Knížky se rozhodně chystám taky přečíst.
     A co vy? Co říkáte vy na Pretty Little Liars? 

Žádné komentáře:

Okomentovat