Aktuality

28. 5. 2014 - Nejpíš sem už asi nikdo nechodí (ani se nedivím, když poslední článek byl přidanej skoro před rokem), ale kdyby náhodou, tak začínám znova bloggerovat. Nebudu sem určitě dávat články každý den, ale tak třikrát do týdne snad ano :3 Začnu buďto ještě dnes, nebo zítra. Dylan.

pátek 6. ledna 2012

Přírustek do mojí knihovničky #1

Autor: Paul Harrington
Nakladatelství: Knižní web
Originální název: The Secret: Teen Power


Anotace: Co je to vůbec za tajemství a jak ti dokáže pomoct? Jednoduše - pokud máš nějaký sen, tajné přání, cíl nebo po něčem nepředstavitelně toužíš, ale nemáš ani potuchy, jak to uskutečnit, pak je kniha Tajemství pro mladé právě pro tebe! 
Kniha Tajemství už naučila miliony lidí na světe, jak mohou změnit svůj život a uskutečnit své sny. A to dokážeš i ty!
     tajemství ti dodá sílu být, čímkoli chceš, mít, cokoli chceš, a dělat, cokoli chceš, ať už se jedná o bohatství, úspěch, skvělý vztah, pevné zdraví nebo větší sebejistotu -  prostě o cokoli, po čem toužíš. Všechno tohle je možné získat.
Stačí jediné - odhalit Tajemství.


První knížka letošního roku v mé knihovničce. Na tuto knihu jsem slyšel samou chválu a také to, že lidi se s pomocí této knihy naučili opravdu žít. Jakmile dočtu Chaos, Váhání a Splynutí, hned se na to vrhnu. 

3 komentáře:

  1. O tom jsem už slyšela, že to hodně lidem změnilo život. ;) Je aji nějaký video o tom ;) Asi na tom něco bude..

    OdpovědětVymazat
  2. O tom je i dokument ... Už ho mám dlouho v počítači ale nějak jsem se na to ještě nekoukla..Každopádně tuhle knihu si taky chystám přečíst..

    OdpovědětVymazat
  3. Ten dokument je nic moc...Ty knihy Secret jsou o mnoho lepší, mohu jenom doporučit..

    OdpovědětVymazat