Aktuality

28. 5. 2014 - Nejpíš sem už asi nikdo nechodí (ani se nedivím, když poslední článek byl přidanej skoro před rokem), ale kdyby náhodou, tak začínám znova bloggerovat. Nebudu sem určitě dávat články každý den, ale tak třikrát do týdne snad ano :3 Začnu buďto ještě dnes, nebo zítra. Dylan.

neděle 29. ledna 2012

Posuď knihu podle obalu #2


- vyber si obálku nějaké knihy a posuď ji
Autor: Kevin Williamson&Julie Plec (podle románů L.J.Smith)
Název: Stefanovy deníky: Zrození
Anotace: Propadli jste zcela Upířím deníkům? Zajímá vás, jaké události předcházely jejich ději? Pak si určitě nenechte ujít další napínavou upíří sérii, ve které vás opět čeká velká dávka napětí, tajemna a romantiky. Příběh se odehrává ve Virgínii během války Severu proti Jihu. Stefanův otec se ujme vzdálené příbuzné Katherine, která osiřela. Stefan i jeho bratr Damon se do ní zamilují, ona je miluje oba. Stefan se s ní sblíží, ale brzy zjistí, že s Katherine není všechno v pořádku. V městečku se po řadě záhadných úmrtí zvířat i lidí začne šířit panika, lidé se obávají upírů. Stefan se bojí, že za vším je Katherine. Stefanův otec zorganizuje lov na upíry. Když zjistí, že jeho synové stojí na straně upírů, oba je zastřelí. Zachrání je Katherinina komorná a oni si můžou vybrat - umřít, nebo se stát upíry.

Můj názor: Obálka se mi hrozně moc líbí, stejně jako kniha. Jediná výhrada je ta, že by na obálky mohli dávat nějaké promo fotky ke třetí sérii. Přijde mi to hrozně divný. Nejhezčí obálka je na třetí díl. 
     Mimochodem, hrozně mě naštvalo, že u SD nenechali americké obálky. Ale jak je již známo, to Fragment moc nedělá.  Žádné komentáře:

Okomentovat