Aktuality

28. 5. 2014 - Nejpíš sem už asi nikdo nechodí (ani se nedivím, když poslední článek byl přidanej skoro před rokem), ale kdyby náhodou, tak začínám znova bloggerovat. Nebudu sem určitě dávat články každý den, ale tak třikrát do týdne snad ano :3 Začnu buďto ještě dnes, nebo zítra. Dylan.

pondělí 9. ledna 2012

Nejočekávanější filmy roku 2012 #3

3. část mých novinek:


Režie: Tim Burton
Český název: Temné stíny (neoficiální)
Původní  název: Dark Shadows
Hrají: Johnny Depp, Helena Bonham Carter, Eva Green, Jackie Earle Haley, Christopher Lee
Motto: neznámé
Premiéra v ČR: 2012
Premiéra v USA: 2012


Popis: V roce 1752 vypluli Joshua a Naomi Collinsovi se svým synem Barnabasem lodí z anglického Liverpoolu, aby začali nový život v Americe. Ale ani oceán jim nepomůže v tom, aby unikli záhadnému prokletí, které jejich rodinu pronásleduje. Uplyne dvacet let a Barnabasovi leží svět u nohou - tedy aspoň město Collinsport ve státě Maine. Majitel panství Collinwood - Barnabas je bohatý pán, má moc a je to notorický playboy…dokud neudělá zásadní chybu - zlomí totiž srdce Angelique Bouchard . Angelique je čarodějnice každým coulem. Přichystá mu horší osud, než je samotná smrt: promění ho v upíra a pak ho upálí zaživa. O dvě stě let později se Barnabas nechtěně dostane ze své hrobky a přichází do naprosto jiného světa roku 1972. Vrací se na panství Collinwood a zjistí, že z kdysi velkolepého panství jsou dnes jen ruiny. Zbytku rozpadlé rodiny Collinsů se daří o něco lépe, každý skrývá své temné tajemství. Hlava rodiny Elizabeth Collins Stoddard přivolá blízkou psychiatričku Dr. Julii Hoffman, aby jim pomohla vyřešit rodinné trápení. V usedlosti žije také neúspěšný bratr Elizabeth Roger Collins její pubertální dcera, rebelka Carolyn a Rogerův předčasně vyspělý 10ti letý syn David Collins. Rodinná záhada se přenese i na správce Willieho Loomise, kterého hraje Jackie Earle Haley a na Davidovu novou chůvu Victorii Winters.


Co k tomu říct? Johnny Depp, Jackie Earlie Haley...Dva moji nejoblíbenější herci. A režisér Tim Burton? Tihle tři jsou smrtelná kombinace. 
     Naprosto miluju upíry a upír Johnny Depp? Těším se.


                                         
Trailer není přímo trailer, je to spíš  takový podívání se na herce.


Režie: Tommy Wirkola
Český název: Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic
Původní název: Hansel and Gretel: Witch Hunter
Motto: If you end up lost in the woods...You mean just find yourself
Premiéra v ČR: březen 2012
Premiéra v USA: březen 2012

Popis: S Jeníčkem a Mařenkou (Jeremy Renner a Gemma Arterton) se setkáváme 15 let po jejich incidentu s perníkovou chaloupkou. Mezitím se z nich ale stali chladnokrevní zabijáci, jejichž prací je chytání a zabíjení čarodějnic.

Na Jeníčka a Mařenku se moc těším, páč tohle nebude jako ta pohádka o chaloupce, ale horor o čarodějnicích. Prej to bude velkej krvák, no, necháme se překvapit.

UPDATE: 12.1.2012 --- Film o Jeníčkovi a Mařence posunut na leden 2013 (zkurvysyni) :(Žádné komentáře:

Okomentovat