Aktuality

28. 5. 2014 - Nejpíš sem už asi nikdo nechodí (ani se nedivím, když poslední článek byl přidanej skoro před rokem), ale kdyby náhodou, tak začínám znova bloggerovat. Nebudu sem určitě dávat články každý den, ale tak třikrát do týdne snad ano :3 Začnu buďto ještě dnes, nebo zítra. Dylan.

pondělí 16. ledna 2012

My TOP 10 - 2011 - series #5

9. V


I po zrušení se u mě tenhle seriál drží a občas si ho pustím. Nehorázně mě naštvalo, že ho zrušili. Vždyť to mělo sledovanost 6,5 milionu. To je dost, ne? Můžou bejt za takovouhle sledovanost rádi. Ještě si k tomu musí přičíst fanoušky po celém světě, třeba mě. Skvělej seriál. Škoda, že to "umřelo."


Popis: K Zemi dorazila neznámá mimozemská rasa na oko podobná lidské. Jejich záměry tlumočené skrz mimozemšťanku Annu (Morena Baccarin) se zpočátku zdají být dobré a lidstvu prospěšné - navázání dobrých meziplanetárních vztahů a výměna technologií formou směny za kov. Čím více se rasa vplétá do pozemských záležitostí a zakořeňuje, tím více se postupně odhalují její skutečné úmysly, které jsou černější než noc... 


10. Moonlight / Za svitu měsíce


Další zrušený seriál s obrovskou sledovaností. Zase mě to obrovsky naštvalo, protože Moonlight, kdyby  ho nezrušili, je to jasný první místo. 


Popis: Navždy spolu. Tyhle slova si svůdná Coraline vzala k srdci, když v roce 1952 o svatební noci přeměnila 30-ti letého Micka v upíra. Mick St. John - nesmrtelný soukromý detektiv z Los Angeles. Se svým osudem se nikdy nesmířil a rád by byl znovu člověkem. Je charismatický, inteligentní a pozoruhodně čestný. Teď pomáhá lidem řešit jejich problémy prostřednictvím svých vyvinutých smyslů a nadpřirozených schopností.  Kdysi dávno pracoval Mick na případu únosu malé dívky. Zjistil, že za únosem stojí jeho manželka Coraline a při záchraně dítěte ji zabíjí. Od té doby se snaží být malé dívce Beth vždy na blízku. Z upíra se navíc stává anděl strážný. Z Beth vyrostla krásná, ambiciózní reportérka pro BuzzWire. Opětovné setkání Micka a Beth nedá na sebe dlouho čekat. Citové pouto mezi nimi je stále hlubší. Může existovat přátelství mezi člověkem a upírem? Je a bude vztah Micka a Beth pouze na profesní rovině, když má Beth přítele? 
Jaký by byl život bez přátel? Věčně mladý, škodolibý, bohatý obchodník Josef, to je Mickův upíří kamarád. Josef bere život tak, jak je a doslova si ho užívá.  Mick žije mezi dvěma světy… bojem, kde na jedné straně stojí jako soupeř jeho nesmrtelnost a na druhé láska.  Seriál plný tajemství, pokušení a otázek, to je Moonlight…

Žádné komentáře:

Okomentovat