Aktuality

28. 5. 2014 - Nejpíš sem už asi nikdo nechodí (ani se nedivím, když poslední článek byl přidanej skoro před rokem), ale kdyby náhodou, tak začínám znova bloggerovat. Nebudu sem určitě dávat články každý den, ale tak třikrát do týdne snad ano :3 Začnu buďto ještě dnes, nebo zítra. Dylan.

čtvrtek 15. prosince 2011

Nejočekávanější filmy roku 2012 #2

2.část mých novinek:

Režie: Mark Neveldine
Český název: Ghost Rider: Duch pomsty
Původní název: Ghost Rider: Spirit of Vengeance
Hrají: Nicolas Cage, Idris Elba, Ciarán Hinds
Motto: He runs again.
Premiéra v ČR: 16.2.2012
Premiéra v USA: 17.2.2012

Popis: Johnny Blaze (Nicolas Cage) se po událostech z prvního dílu dobrodružné jízdy ohnivého motorkáře Ghost Ridera schovává ve východní Evropě, ale povinnosti ho povolají zpátky, když zjistí, že se na sebe ďábel chystá vzít lidskou podobu. Jízda začíná.No co k tomu říct. Ghost Rider se mi fakt líbil...Hlavně kostra s motorkou...Režie: Brad Peyton
Český název: Cesta na tajuplný ostrov
Původní název: Journey 2: The Mysterious Island
Hrají: Josh Hutcherson, Vannesa Hudgens, The Rock 
Motto: Believe the impossible, discover the incredible
Premiéra v ČR: 16.12.2012
Premiéra v USA: 10.2.2012

Popis: V tomto pokračování celosvětově úspěšného filmu „Journey to the Center of the Earth,“ z roku 2008 nové rodinné dobrodružství filmu „Journey 2: The Mysterious Island“ ve formátu 3D začíná tím, že mladý Sean Anderson (Josh Hutcherson, který hrál v této roli i v předchozím filmu) dostane zakódované tísňové volání ze záhadného ostrova, z míst, kde by se žádný ostrov nacházet neměl. Je to místo, kde jsou zvláštní formy života, hory ze zlata, životu nebezpečné sopky a nejedno pozoruhodné tajemství. Nový nevlastní otec Hanka (Dwayne Johnson) není schopen syna zadržet a tak se s ním raději vydá na společnou výpravu. Společně s pilotem helikoptéry (Luis Guzman) a jeho krásnou a rozhodnou dcerou (Vanessa Hudgens), se vydají hledat ostrov, zachránit opuštěné obyvatele ostrova a také uniknout seizmickým vlnám, které tlačí ostrov pod vodu, kde by poklady ostrova byly navždy pohřebeny v moři.

No...Tak jednička se mi moc líbila právě kvůli Středu Země, takže si nenechám ujít ani dvojku...Jo a mimochodem...Josh Hutcherson...Nemám co dodat...Prostě ho miluju...:)


Režie: James McTeigue
Český název: Havran
Původní název: The Raven
Hrají: Luke Evans, Alice Eve, John Cusack
Motto: není zmíněno 
Premiéra v ČR: 8.3.2012
Premiéra v USA: 9.3.2012


Popis: Film zachycuje poslední dny života Edgara Allana Poea, ve kterých se pustí do pronásledování sériového vraha, který vraždí podle jeho povídek.


Na film se hrozně moc těším a ani nevím proč, ale podle traileru to vypadá na masakr..

Žádné komentáře:

Okomentovat