Aktuality

28. 5. 2014 - Nejpíš sem už asi nikdo nechodí (ani se nedivím, když poslední článek byl přidanej skoro před rokem), ale kdyby náhodou, tak začínám znova bloggerovat. Nebudu sem určitě dávat články každý den, ale tak třikrát do týdne snad ano :3 Začnu buďto ještě dnes, nebo zítra. Dylan.

sobota 31. prosince 2011

My TOP 10 - 2011 - series #3

 5. My Babysitter's a vampire / Moje chůva upírka


Ehm, smějte se jak chcete, neodradíte mě od tohohle seriálu. Dobře, běží na Disney Channelu. Dobře, je pro malý děti. Ale koukám na to kvůli vampire thing. A kvůli Matthewovi... Je tak božíí...Miluju ho...Maj' tu hlavně tesáky, což je fajn. Třeba ve Stmívání nejsou a to mě štve. 
     Takže znova. Prostě mě to baví a tečka. Neodradí mě od toho nikdo. Jak jsem na to přišel? Koukal jsem na imdb.com na SkinWalkers (mimochodem, úžasnej film- možná bude recenze) a koukal jsem na herce. Chtěl jsem najít toho, co hrál hlavní roli ve Skinwalkers. Kouknul jsem se na jeho filmografii a našel jsem tam My Babysitter's a vampire. Snažil jsem se to najít na internetu ale nic jsem nenašel, protože jsem nevěděl, že to ještě nebylo odvysílaný. Pak jsem koukal se ségrou na Disney Channel a běžela tam ukázka. Řekl jsem si: "Toho herce já odněkud znám." No a na konci bylo napsáno My Babysitter's a vampire a mě to v tu chvíli docvaklo. 
     Takže znova, baví mě to, je to úžasný a tečka.
Popis: Pokračováním Disneyho filmu „Moje chůva upírka“, je nový seriál na Disney Channel. V pokračování stejnojmenného filmu se Ethan, Benny a Rory nechají zatáhnout do Sářiny mise, která má zastavit jejího krev sajícího expřítele Jesse v přebírání moci nad městem a začínají si uvědomovat, že jejich ospalé malé městečko Whitechapel ukrývá temná a děsivá tajemství. Když fanatičtí přívrženci „Zatmění“ plánují velkou premiéru „Zatmění 3“ a Jesse plánuje konečnou pomstu Whitechapelu, Ethan si uvědomuje, že on, Sarah a jejich přátelé mohou být to jediné, co stojí mezi životem, jaký znali... a koncem světa.Žádné komentáře:

Okomentovat